Keskustan Vantaan kunnallisjärjestö ry

Johtokunta v. 2017

Kaisa Kauppinen puheenjohtaja kaisa.kauppinen(a)elisanet.fi Leinelä
Pentti Hakulinen varapuheenjohtaja pentti.hakulinen(a)vantaa.fi Rekola
Tapani Salmi sihteeri kunnallisjarjesto(a)vantaankeskusta.fi Martinlaakso
Jussi Vähäkangas rahastonhoitaja jussi.vahakangas(a)elisanet.fi Keimola
Sirje Kanalanmäki jäsen sirje.kanalanmaki(a)gmail.com Asola
Kylli Lappi jäsen kylli.lappi(a)gmail.com Havukoski
Sylvi Merta-Junkkari jäsen smertajunkkari(a)gmail.com Pähkinärinne
Alpi Ripatti jäsen alpi.ripatti(a)hotmail.com Malminiitty
Päivi Ruotonen jäsen paivi.ruotonen(a)gmail.com Keskustanaiset
Eija Savela jäsen eija.savela(a)elisanet.fi Ylästö
Ahmed Sherko jäsen ahmedsherko@yahoo.com Leinelä
Helena Taavitsainen jäsen helena.taavitsainen(a)gmail.com Tammisto
Joni Tikka jäsen joni.tikka(a)hotmail.com Tikkurila
Paavo Mytty jäsen p. 0500 444669 paavo.mytty(a)netti.fi

Tule mukaan toimintaamme! Voit ottaa yhteyttä alueesi paikallisyhdistyksiin

Jos et tavoita oman alueesi edustajaa, voit aina ottaa yhteyttä myös kunnallisjärjestön johtokunnan jäseniin tai vaikka kunnallisjärjestön sihteeriin. Keskustan Vantaan kunnallisjärjestön sihteerin sähköpostiosoite on kunnallisjarjesto(a)vantaankeskusta.fi