Keskustan Vantaan kunnallisjärjestö ry

Johtokunta v. 2018

Kaisa Kauppinen puheenjohtaja kaisa.kauppinen(a)elisanet.fi Leinelä
Pentti Hakulinen
varapuheenjohtaja
pentti.hakulinen(a)vantaa.fi
Rekola
Tapani Salmi sihteeri kunnallisjarjesto(a)vantaankeskusta.fi Martinlaakso
Jussi Vähäkangas rahastonhoitaja jussi.vahakangas(a)elisanet.fi Keimola
Alahelisten Janne jäsen janne.alahelisten"gmail.com Martinlaakso
Jussi Järvinen jäsen jalmari.jarvinen(a)gmail.com Kivistö
Sirje Kanalanmäki jäsen sirje.kanalanmaki(a)gmail.com Asola
Ilmari Kekkonen jäsen ilmari.kekkonen(a)kolumbus.fi Kuninkaanmäki
Kylli Lappi jäsen kylli.lappi(a)gmail.com Havukoski
Hannu Palmu jäsen hannu.palmu(a)kolumbus.fi Pähkinärinne
Teemu Purojärvi jäsen tpurojarvi(a)gmail.com Pähkinärinne
Eija Savela jäsen eija.savela(a)elisanet.fi Ylästö
Helena Taavitsainen jäsen helena.taavitsainen(a)gmail.com Tammisto
Teemu Purojärvi vaalipäällikkö tpurojarvi(a)gmail.com

Tule mukaan toimintaamme! Voit ottaa yhteyttä alueesi paikallisyhdistyksiin

Jos et tavoita oman alueesi edustajaa, voit aina ottaa yhteyttä myös kunnallisjärjestön johtokunnan jäseniin tai vaikka kunnallisjärjestön sihteeriin. Keskustan Vantaan kunnallisjärjestön sihteerin sähköpostiosoite on kunnallisjarjesto(a)vantaankeskusta.fi